Про порт

   Порт розташований на березі Дністровського лиману на північний захід від Дністровсько-Царгородського гирла (південний ківш Дністровського лиману).
   Географічне положення визначається координатами 46 ° 11'0 " північної широти і 30 ° 22'30" східної довготи від Грінвіча. Захід суден здійснюється підхідним каналом морської частини Дністровсько-Царгородського гирла довжиною 1,5 км і Дністровсько-Лиманської частини - 14,5 км, глибина підхідного каналу - 3.0 м (паспортна 3.5-4.5 м). Захід суден обмежується. Сюди можуть заходити судна з довжиною не перевищуючу 135 м. Висота судна від ватерлінії до клотика щогли до 28 м, що пов'язано з пропускною здатністю залізничного моста, розташованого в гирлі річки Дністер. Введення судів здійснюється тільки у світлий час доби згідно з графіком підйому моста.
   Порт відкритий для навігації круглий рік. У холодну пору року переважають північно-східні, північні вітри, в тепле - південно-східні, південні і північно західні. Кількість днів з сильними вітрами до 15 м / сек. коливається від 7 до 30 днів у році. Середньорічна температура від +8,8 до +11,5°С . Заморозки можливі з грудня по березень. Тумани спостерігаються в середньому 31 день на рік.
   В даний час порт має в своєму розпорядженні дев'ять причалів, обладнаних всім необхідним для функціонування у складі єдиного виробничого перевантажувального комплексу. Крім того, є причал на приписному портпункті Бугаз в гирлі річки Дністер з довжиною 127 п.м. Загальна протяжність причального фронту - 1,98,6 п.м. Глибина біля причалів 3,5-4,5 м.

Інформація

Спеціалізація                   Порт спеціалізован на вантажопереробці зовнішньоторговельних і каботажних вантажів.
Загальна інформація...


База відпочинку «Прибой» Розташована на початку смт. Затока в озелененні території в 10 метрах від мальовничого морського пляжу з чистим дрібним піском.
Загальна інформація ...


/